Pikemat aega oli meeles mõlkunud,et peaks mõnel nädalavahetuse päeval RedBike klubiliikmetega pikema treeningu/matka tegema. Rääkisin sellest ka klubiliige Oliverile ja kohe tulistas idee,et lähme teeme Aegviidu-Oandu RMK matkaraja läbi. Kuna polnud ka ise seda kunagi läbinud,siis tundus plaan huvitav ja andsin klubiliikmetele plaanist märku. Kuna meie klubliikmed on toredad ja aktiivsed üritustest osavõtma,siis peagi oli buss/käru täis komplekteeritud ning Siim lubas oma multivaniga samuti tulla ja ka Siimu auto sai rahvaga täidetud. 
Reedel viisime Siimu ja Olivero musta raketi koos RB käruga Võsule Madise juurde. Laupäeva hommikul pudru sisse,batoonid/geelid tasku,veepudel täis ning Ülemiste raudteejaama poole,rongi oodates tulid juba Marleen ja Maive vastu,teised klubikad olid juba rongis. Pool tundi sõitu ja Aegviidus me juba olimegi. Matu võttis perroonil juba päikest,punt koos,paar pilti,kohalikus poes viimased sisseostud ja tuld rajale. 


Margus ja Madis olid meist ainukesed,kes seda rada korduvalt läbinud,siis mulle tundus kohe alguses,et see rada saab äge olema. Peatselt algasid esimesed singlilõigud,Kõrvemaa järvede vahelised lõigud,Kuusalu rattamaratoni lõigud,puhas kuld rada. Kuna päev oli mõnusalt soe,siis vett läks ootamatult palju ning õnneks lahked pikniku pidajad Viru raba ääres jagasid meiega kaasavõetud veevarusid. Järgmine pikem peatus sai tehtud Võhma poe juures. Kuna klubiliige Kopi elab seal samas,siis viisime talle ka väikese üllatuse,kuna ta ise osales samal päeval romurallil Haapsalus,siis ilmselt õhtul päeva kokku võttes oli meie toodud külakost igati asja ette:-) Plaan oli kaaslastele oma kodukandi parimaid palu samuti näidata,siis oli esialgne plaan Võsult Oandu lõigu asemel hoopis Käsmu singleid näidata. Aga kohalikud navigaatorid nagu me Madisega oleme,siis õigest teeotsast me igatahes mööda kütsime ja nii me Võsule jõudsimegi otsapidi. Ma arvan,et Käsmu singlid jäävad järgmist korda ootama. Igatahes väsimus päevast oli kõigil ja ilmselt oli õige otsus boksi ära keerata. 
Võsul ootas meid Madise kaasa Tiina juba külmade taastusjookidega,riided vahetatud seadsime sammud sööma. Oi kuidas see burks maitses hästi. Kokku tuli reaalset sõiduaega 3:58,minul näitas Garmin 75,16km ja kokku päeva pikkus 6:30. Kuna alguses juba otsustasime,et seekord jätame võistlusnumbrid koju,siis oli väga mõnusa tempoga sportlik päev,kõik klubiliikmed olid supertublid ja meeleolu oli veel parem. 
Mina kiidan RMK poolt tehtud rada,poleks uskunud,et see nii äge on. Madis ütles,et temal oli kolmas kord seda samust lõiku läbida ja kolmas variant:-) Ehk siis igakord leiab ägedaid uusi singleid,radu juurde. 
Peatselt teeme uue matka,kuna paljud olid seekord võidusõitudel,aga soov kaasa liituda oli suur. 

Mina tänan Maivet,Margust,Marleeni,Madist,Karmot,Oliverot,Hedvit,Siimu kes punti hüppasid ja rõõmsatest nägudest oli aru saada,et oli õnnestunud matkapäev.
Pildid leitavad galerii alt !

Kohtumiseni uuel matkal

Ragnar